שמירה על בטיחות הובלה בחורף

 
הובלות מקצועיות זוכות לפופולריות רבה יותר בקרב אנשים כיוון שכולם כבר מבינים שאין תחליף להובלה מנוסה שתשמור על הציוד שלם. דבר נוסף שיותר ישראלים מבינים הוא פוטנציאל החיסכון העצום שבהובלה בחורף. עם זאת, הובלה בחורף יכולה להסתבך ותנאי מזג האוויר יהפכו אותה להרבה פחות בטוחה ולכן עליכם להיערך בהתאם.

 

היתרון שבהובלה בחורף

 
למרות שהובלה בחורף חסכונית מהובלות בקיץ, חשוב מאוד לוודא שהן יעברו בשלום וששום פריט לא ייפגע. פגיעה של רהיט יכולה להכניס אתכם לטלטלה לא פשוטה כשתצטרכו להגיע לחברת ההובלות בקבלת הפיצויים שלכם וכמובן לחפש תחליף הולם לפריט שנהרס, עניינים שייקחו לכם כמה שבועות ולעתים כמה חודשים. למרות הסכנה בהובלות בחיפה, תל אביב ושאר אזורי הארץ החודשי החורף, אין ממה לפחד ורק צריך לזכור כמה כללי בטיחות חשובים.

 

שמירה על בטיחות הובלה בחורף

 
 
 
  • חשוב מאוד לברר עם איזה כלי רכב מגיעה חברת ההובלות. ברוב ההובלות של דירות שלמות החברה תגיע עם משאית סגורה אך במקרה ואתם מובילים ציוד מועט ולעתים פריט אחד, בהובלות קטנות שנפוצות בעיקר אצל סטודנטים אך רלוונטיות לכל חתכי האוכלוסייה, יש סיכוי שתגיע הובלה קטנה יותר עם טנדר פתוח. ודאו מראש שזה לא יקרה וגם אם כן, שיהיה כיסוי מתאים שיתאים לסוג הפריט.


  • בגלל שהובלות בחורף הרבה פחות נפוצות, יש לכם טווח תאריכים רחב יותר. ניתן לקבוע את ההובלה שבוע או שבועיים מראש ולעתים כמה ימים ספורים אם מדובר על הובלה יחסית קטנה. כך תוכלו לדעת יותר טוב מהו מזג האוויר ולהיערך בהתאם שלא תיפלו על יום גשום ובעייתי.
 
 
 
הובלה בחורף
 
 
 

מוביל מנוסה להובלה בטוחה

 
בחירת חברת הובלות בחיפה או בכל אזור אחר בארץ שתספק הובלה בטוחה ומנוסה תהפוך להיות משמעותית יותר כשמדובר בהובלה בחורף. הובלה כזו דורשת מיומנות וסבלנות ואם הנהג יהיה פזיז ולא אחראי יש סיכוי טוב יותר שנזק ייגרם לפריטים בגלל בלימה פתאומית או תזוזה לא מחושבת של המשאית. ודאו שהמוביל מנוסה ובקיא בנהיגה בתנאים כאלו וציינו בפני החברה את החשש הגדול שלכם מהובלה בתנאים אלו.

 

ודאו שהפריטים מקובעים היטב

 
אחד הדברים החשובים הוא לוודא בעיניים שלכם שהפריטים מקובעים היטב. כשהפריטים מועמסים על המשאית, דפיקות הלב שלכם יגיעו לקצב שיא ובוודאי תרצו להיות בטוחים ששום דבר לא יזוז. למרות שאתם בטוחים שהחברה תעשה את הטוב ביותר ומדובר במוביל מנוסה עם ותק בתחום, חשוב מאוד שתוודאו שלא בוצעו טעויות אנוש ושכל הקרטונים שבהם ארוז כל עולמכם ורהיטים הרבים שעוברים כתובת מקובעים היטב עם רצועות מספקות.

 

בטיחות יתרה בהעמסה ובפריקה

 
בשלב ההעמסה והפריקה קורות התקלות החמורות ביותר. כשמעמיסים משאית או פורקים אותה בכתובת החדשה, ברגע שהמשאית והמדרכה יהיו חלקלקות יש סיכוי טוב יותר שהסבלים ימעדו ונזק יקרה. דמיינו לעצמכם כמה קשה לסחוב מקרר או חלקי ארון אז בוודאי מדרכה חלקה לא תעזור. למה צריך לדאוג? וודאו שהחברה מודעת לבעיה שעלולה לצוץ ושטיח קטן לדריכה בטוחה יותר יכול לעזור. כמו כן ודאו שאין מים בחדר המדרגות או בכניסה דבר שיכול למנוע אסון ואף נזק גופני.

 

בחרו בדרכים בטוחות להובלה

 
יש אזורים שיהיו מאוד בעייתיים גם להובלות רגילות אז בוודאי בימי גשם ורוח הם יהיו הרבה יותר מסובכים. הובלות בחיפה אינן פשוטות בגלל הרחובות הצרים והעליות והירידות החדות אז כשיורד גשם הכביש יכול להפוך לנהר שיכול להיות סכנה ממשית. ודאו את ההיכרות של המובילים עם תוואי הדרך וכך תוכלו להיות רגועים שעשיתם את המקסימום לשמירה על הבטיחות.
אנו בהובלות סטולרמן תמיד כאן לשירותכם להובלות בחיפה והסביבה, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם גם בימי החורף להובלה הכי בטוחה שיש!