שאלות ותשובות בתחום ההובלות

 

האם משתלם להיעזר בחברת הובלות במעבר דירה

 
אנשים רבים תוהים האם שירותי הובלות משתלמים. לא תמיד מדובר בהוצאה פשוטה ומעבר דירה בעזרת חברת הובלות יכול לעלות יותר מאלפיים שקלים גם לדירה ממוצעת וזה תלוי בגודל הדירה וכמובן המרחק בין היעד והמוצא אך בסופו של דבר מעבר דירה כרוך בהוצאות רבות שגורמת להוצאה על חברת הובלות להיות בטלה בשישים.

חברת הובלות בחיפה או בקריות יכולה לעשות את ההבדל בין הובלה רגועה, בטוחה ומאורגנת להובלה רוויה בכאבי ראש ונזקים שיעלו לכם הרבה יותר.

 

איך מובילים ריהוט לקומות גבוהות

 
הבנייה הרוויה בימינו היא הבנייה הנפוצה ביותר ומאפיינת את הבנייה המודרנית. קומות גבוהות ביותר לא יהיו משתלמות להובלה באמצעות סבלים גם כיוון שיש סיכוי לא רק שייגרם נזק לציוד והריהוט שלכם ובנוסף כל קומה תעלה לכם עוד כסף. כדי לחסוך זמנים ולדאוג להובלה בטוחה לחלוטין חברות הובלות משתמשות במנוף שמסייע מאוד בהובלות מסוג זה. חשוב לוודא את שירותי המנוף של החברה ולא לקחת אותם כמובן מאליו.
 

האם חברת הובלות מספקת קרטונים ושירותי אריזה

 
 
 
רוב חברות ההובלות בחיפה, בתל אביב ובכל עיר אחרת ברחבי הארץ מספקות שירותי אריזה כחלק משירותי ההובלות שלהם. שירותי אריזה אלו הם שירותים חיוניים כדי לספק הובלה בטוחה וחברה שלא מציעה שירותים כאלו יכולה לגרום נזק ללקוחות שלה. שירותי אריזה יכולים חסוך לכם כסף רב וגם הרבה זמן באריזה עצמה ובחיפושים אחרי כלי אריזה מתאימים.
 

מה לגבי פירוק והרכבת רהיטים

 
שירות פירוק והרכבה הם עוד שירות שכל חברת הובלות רצינית ומכובדת חייבת לספק ללקוחות שלה. כדי לסחוב את הרהיטים עד לכלי ההובלה בלי נזק בגרמי המדרגות ובמעבר יש צורך לפרק אותם וגם להרכיב אותם מחדש בכתובת החדשה. שירותי פירוק והרכבה הם שירותים חשובים שיכולים לספק מעבר ללא מאמץ והם שירותי בסיס שחייבים להיות בכל חברה.

 

האם ניתן להעביר גם דירות קטנות ופריטים בודדים

 
הובלות ניתנות לכל רחבי הארץ ובכל כמות כאשר גם פריטים בודדים ניתן להעביר. הובלות אלו זכו לכינוי הובלות סטודנטים כיוון שהם הלקוח העיקרי של הובלות אלו, כאשר זוגות צעירים וסטודנטים צריכים להעביר ריהוט ממקום למקום בצורה בטוחה ומקצועית. באמצעות שירותים אלו ניתן להוביל גם ספה, כיסא או שידה בודדים בלי צורך לחכות לטרמפ מתאים מאזור לאזור.
 

האם יש הבדל בין הובלות דירה להובלות של משרדים ועסקים

 
מבחינת ההכנות להובלה והדרך בה ההובלה מתבצעת יכול להיות הבדל מצד המקום אך חברת ההובלות תציע לכם בדיוק את אותם שירותים. הובלת עסק או משרד יכולה להיות שונה בגלל אופי הציוד והעובדה שעד מועד ההובלה העסק צריך לתפקד כרגיל אך גם כאן ניתנים שירותי מנוף , שירותי פירוק הרכבה וכמובן שירותי הובלה מלאים.