עבודת סבלות

 
אנחנו עושים שימוש יומיומי בכל כך הרבה פריטים גדולים וכבדים; אם זה המקרר שאנחנו פותחים אותו כמה וכמה פעמים ביום, מכונת הכביסה שמשרתת אותנו נאמנה, ארונות גדולים וכבדים, ועוד ציוד רב, מסורבל וכבד שמועיל לנו לנהל את סדר היום שלנו. ומה עושים לקראת מעבר דירה?
 

סבלות להעברה בטוחה של תכולה

 
לקראת כל העברת דירה נתמודד עם אתגרים מורכבים למדי. וזאת סביב עניין העברת התכולה וכל החפצים שיש לנו אל הכתובת הבאה. מדובר על פרויקט מורכב ולא פשוט כלל וכלל. הוא מצריך התארגנות מוקדמת וכן פניה אל חברה מקצועית שמעניקה עבודת סבלות בחיפה. רק כך אפשר להעביר את כל החפצים הגדולים ליעדם.
 

רכב הובלה – הכנסה והוצאה

 
 
 
אמנם את שינוע כל התכולה מכתובת אחת לרעותה מבצעים באמצעות רכב הובלה. כאשר כל התכולה יושבת בבטחה בתוך המשאית הכול טוב ויפה. אבל תהליך הכנסת כל התכולה לתוכה, וכן פריקת הכבודה מתוך המשאית אל תוך הדירה, הם פרויקטים מורכבים וכבדים מאוד. כאן מגיעה לידי ביטוי היכולת של צוות הסבלים.
 

כיצד מבצע סבל את העבודה?

 
סבל הוא אדם שנושא על גבו חפצים ורהיטים כבדים במטרה להעביר אותם ממקום למקום. סבל יהיה ברוב המקרים אדם בעל כושר פיסי גבוה והרבה אנרגיות. מעבר לכך – עליו ללמוד כיצד נושאים משקל כבד באופן קל ככל האפשר, ואיך מונעים נזקים ופגיעות גופניות כתוצאה מנשיאת המשאות הכבדים. סבלים נעזרים באביזרים מיוחדים שמקלים על הפעולה, ומונעים חבלות או לחץ רב על אזורים מסוימים בגופם.
 

איך נבחר שירותי סבלות?

 
עבודת סבלות נבחר לפי מספר פרמטרים חשובים. הפרמטר הראשון הוא האמינות של החברה. אי אפשר להפקיד את מכשירי החשמל ואת הרהיטים היקרים שלכם בידיים של גורם בלתי אמין. חשוב לכם להיות בטוחים כי הפריטים יגיעו בשלימות ליעדם. בנוסף אתם רוצים להיות בטוחים כי החברה מקצועית ומנוסה, והלקוחות שלה מרוצים וממליצים על השירותים שלה.

 

סטולרמן זו הכתובת שלכם

 
סטולרמן הובלות מציעה לכם את השירות הטוב ביותר. אתנו תוכלו להיות רגועים – כי התכולה שלכם בידיים טובות.