מובילים בחיפה

 

מובילים בחיפה ובכל אזור הצפון

 
מעבר דירה הוא לא מעבר פשוט ויש הרבה דברים שיכולים להסתבך בדרך. להעתיק את מקום מגורכם, את המשרד או את העסק זה דבר שכדאי להשאיר למקצוענים כדי שהכול יעבור בצורה חלקה ולא ייגרם נזק לרכוש. בחיפוש אחר מובילים בחיפה, חשוב לבחור בחברה מקצועית ועתירת ניסיון, חשוב מאוד לוודא שיש לה את כל הציוד המתקדם ביותר כדי להבטיח לכם מעבר נוח, פשוט ונקי מתקלות.
 

אלו שירותים חשובים חייבת להעניק חברת הובלות

 
  • יש מספר שירותים שחייבים להינתן על ידי חברת הובלות בחיפה, בתל אביב, בבאר שבע ובכל מקום אחר ברחבי הארץ ואחד החשובים שבהם הם שירותי מנוף. בבנייה הגבוהה בימינו קשה מאוד להעתיק את מיקום הרהיטים הכבדים לקומות העליונות וכל ניסיון להעלות אותם בגרמי המדרגות יכול להתברר כטעות איומה. בבניינים בהם המעלית לא ניתנת לשימוש להובלה אסור לקחת סיכונים מיותרים ורק חברת הובלות עם שירותי מנוף תספק לכם הובלה עד ליעד החדש בבטחה.

  • לא רק יום המעבר הוא יום עמוס ומלחיץ אלא גם הימים שקודמים לו. לא קל לארוז את כל תכולת הדירה לתוך ארגזים ואפילו חיפוש הקרטונים יכול להיות מסובך ומייגע. חברת הובלות בחיפה שמעניקה לכם שירותי אריזה מקצועיים תקל עליכם מאוד לא רק ביום המעבר אלא גם בימים שקודמים אליו. כמו כן, חשוב לוודא את האפשרות לשירות פירוק והרכבה שיחסוך לכם זמן רב ותקלות בהובלת הרהיטים.

  • חברה מקצועית ואיכותית מכירה את תנאי הדרך ומובילה את הציוד בבטחה. המשאיות חייבות להיות בטוחות ולאפשר קיבוע של תכולת הדירה בצורה בטוחה. המובילים חייבים להיות נהגים מקצועיים וזהירים שמצד אחד מספקים הובלה רגועה ומצד שני עומדים בזמנים. איחורים ביום ההובלה יכולים להפוך את יום ההובלה לסיוט ועמידה בזמנים חייב להיות ערך עליון.
 

אחריות וביטוח לכל העברה

 
לפני שאתם סוגרים עם חברת הובלות את כל תנאי ההובלה, אל תשכחו את אחד הפרטים החשובים ביותר: האחריות על התכולה. בין אם מדובר בהובלות של דירות קטנות, הובלות של דירות ענקיות ואפילו הובלה של פריט בודד, ודאו מה גובה האחריות שהחברה מעניקה לכם. כל עולמכם נמצא במשאיות שעוברות לכתובת חדשה ולא תרצו לגלות שחלק מהרהיטים או הפריטים נשברו, ניזוקו או הכי גרוע, נעלמו. חברה רצינית תעניק ביטוח מלא לכל הציוד כמובן מאליו.
 

הניסיון מדבר בעד עצמו

 
כשאתם מחפשים מובילים בחיפה אל תתפשרו על הניסיון. בצעו סקר שוק נרחב כדי להבין את טווח המחירים שמוצעים לכם על ידי החברות השונות אך הניסיון של החברה מדבר לזכותה ובעניין זה אי אפשר להתפשר. עם טעויות רבות שקורות במהלך שנים רבות של עבודה, ללקוח חשוב לדעת שחפציו נמצאים בידיים טובות. סטולרמן הובלות מכירה את כל סוגי ההובלות והתמודדה עם מקרים רבים ולכן היא תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורו.