הובלת רהיטים

 
לקראת מעבר דירה יהיה עלינו להעביר את כל הרהיטים שלנו לכתובת אליה אנחנו שמים פנינו. כיצד מעבירים אותם? אין חולק על כך שמעבר דירה כרוך בהוצאות רבות. לא פלא שיש מי שמנסה לחסוך בעלויות, והוא מנסה להעביר בכוחות עצמו את הרהיטים ואת התכולה. אבל הניסיון הזה אינו מוצלח במרבית המקרים, כיוון שחוסר מיומנות עלולה להזיק לרהיטים, מה גם שלקראת ההעברה יהיה צורך לפרק ארונות ולרפד חלקים רגישים לבל יינזקו. ואת הפעולות הללו לא כל אחד יכול לבצע בכוחות עצמו.
 

חברת הובלות מתאימה לצורך:

 
אכן, הובלת רהיטים הוא מקצוע של ממש, והוא מצריך יכולות וידע מקצועי. אז החלטנו שאי אפשר בלי חברת הובלות. השאלה היא רק אל איזו חברה לפנות. מספר רב של חברות הובלה מציעות את שירותיהן. במי נבחר?

  • שירות מתאים – ניתן להבחין במספר סוגים של הובלות. יש הובלות קטנות, הובלות במנוף וכדומה. עבור הובלת רהיטים עלינו לאתר חברה שמספקת שירותים של הובלות קטנות שכוללות רהיטים בלבד.
  • שירות איכותי ובטוח – בבחירת החברה חשוב להתייחס לרמת השירות ולאופן ההתנהלות. כי הובלת רהיטים מצריכה יכולת מקצועית וכן הבנה שירותית. וזאת כדי להבטיח כי תהליך העברת התכולה תתבצע באופן הנדרש, לשביעות רצונו של הלקוח.
  • אחריות וביטוח – האחריות שהחברה לוקחת על העבודה, וכן הביטוח שמכסה מקרים של נזקים הם מרכיבים חשובים מאוד. שכן כאשר החברה לוקחת אחריות היא פועלת באופן זהיר ושקול, ונמנעת מלהעביר רהיטים באופן פזיז ולא זהיר. כמו כן הביטוח שקיים מבטיח כי במידה ויתרחשו נזקים אתם לא תספגו אותם.

 

מצאתם את החברה המומלצת

 
 
 
בחברת סטולרמן הובלות - התכולה שלכם בידיים טובות. אנחנו כאן לפירוק, אריזה, שינוע והרכבה מחדש של הרהיטים שלכם בצורה הטובה ביותר!