הובלת פסנתרים וכספות

 
 
הובלות הן הרבה מעבר לרכב גדול ו/או גב חסון, כאשר הובלות מקצועיות הן שירות חשוב המבטיח הגעה אחראית ובטוחה של המוצר ליעדו. מבין כל סוגי ההובלות הקטנות (הובלות הכוללות פריטים בודדים ואינן מתייחסות להובלה של דירה/ בית/ משרד במלואם) הובלת פסנתרים וכספות הן ההובלות הנפוצות ביותר המחייבות גם שירות של מובילים מקצועיים וגם אחריות מלאה על הפריטים היקרים.
 

הובלת פסנתרים וכספות בכל גודל

 
הובלת כספות - קיימות כספות בכל סדרי הגודל, החל מכספות ביתיות קטנות וכלה בכספות מסחריות גדולות וכבדות. כאשר הכספת יוצאת למסע במסגרת הצורך לשנע אותה מיעד אחד לאחר, חשוב להבטיח כי המוביל מסוגל לספק הן העמסה, שינוע ופריקה של הכספת בכל סדר גודל לרבות תכולתה היקרה (לכיס או לנפש), הן שמירה מלאה עליה מפני נפילה, שבירה, פריצה או כל נזק אחר והן אחריות וביטוח לכספת ולתכולתה.
הובלת פסנתרים - אנשים המחזיקים בפסנתר מבינים את ערכו הכלכלי היקר לצד ערכו האומנותי, וכאשר נדרש הצורך בהעברתו ממקום למקום חשוב למצוא מוביל המתמחה בהובלה של פסנתרים. פסנתר הוא תיבה סגורה בעל תהודת קול ייחודית אשר כל שינוי, חבטה או שריטה עשויים להשפיע עליו. לא ניתן לפרק את הפסנתר לצורך הובלתו ויש להעבירו בתצורתו השלמה, ובזהירות יתרה. את הפסנתר יש לעטוף היטב, ובמקרה שהתשתית אינה מאפשרת הוצאה ו\או הכנסה שלו דרך הדלתות, חדרי המדרגות או המעלית יש להסתייע במנוף כדי להבטיח את העברתו בשלמותו וללא פגם.
חברות הובלה העוסקות בהובלת פסנתרים וכספות חייבות להחזיק בביטוח מתאים שבמקרה הצורך יכסה כל נזק העשוי להיגרם למוצרים חשובים ויקרים אלו.
 

הובלות סטורלמן - מומחים בהובלות כבדות

 
חברת סטולרמן הובלות היא חברה אמינה ומקצועית המחזיקה בניסיון רב שנים, צוות עובדים מוכשר ונאמן, צי רכבים מתאים לכל שירותי ההובלות, לרבות הובלת פסנתרים וכספות, וביטוח מתאים לכל ציוד ובכל ערך נדרש.