הובלות הן הרבה מעבר לרכב גדול ו/או גב חסון, כאשר הובלות מקצועיות הן שירות חשוב המבטיח הגעה אחראית ובטוחה של המוצר ליעדו. מבין כל סוגי ההובלות הקטנות (הובלות הכוללות פריטים בודדים ואינן מתייחסות להובלה של דירה/ בית/ משרד במלואם) הובלת כספות הן ההובלות הנפוצות ביותר המחייבות גם שירות של מובילים מקצועיים וגם אחריות מלאה על הפריטים היקרים.
 

הובלת כספות בכל גודל

 
הובלת כספות - קיימות כספות בכל סדרי הגודל, החל מכספות ביתיות קטנות וכלה בכספות מסחריות גדולות וכבדות. כאשר הכספת יוצאת למסע במסגרת הצורך לשנע אותה מיעד אחד לאחר, חשוב להבטיח כי המוביל מסוגל לספק הן העמסה, שינוע ופריקה של הכספת בכל סדר גודל לרבות תכולתה היקרה (לכיס או לנפש), הן שמירה מלאה עליה מפני נפילה, שבירה, פריצה או כל נזק אחר והן אחריות וביטוח לכספת ולתכולתה.
חברות הובלה העוסקות בהובלת כספות חייבות להחזיק בביטוח מתאים שבמקרה הצורך יכסה כל נזק העשוי להיגרם למוצרים חשובים ויקרים אלו.
 

סטורלמן הובלות - מומחים בהובלות כבדות

 
חברת סטולרמן הובלות היא חברה אמינה ומקצועית המחזיקה בניסיון רב שנים, צוות עובדים מוכשר ונאמן, צי רכבים מתאים לכל שירותי ההובלות, לרבות הובלת כספות, וביטוח מתאים לכל ציוד ובכל ערך נדרש.
 
הובלת כספות