הובלת דירה בחורף

 
הובלות בחורף יכולות לחסוך עלויות רבות בגלל שהציבור הישראלי מעדיף לעבור בקיץ. יש סיבות רבות למה לעבור בחודשי הקיץ, הילדים בחופש וההתאקלמות קלה יותר ומזג האוויר לא מפתיע אף אחד וצפוי מראש, אך עם חיסכון של עשרות אחוזים בעלות ההובלה והובלה בטוחה ממש כמו בימים הכי חמים, אנחנו בהובלות סטולרמן מחכים לשמוע מכם מתי להתייצב כדי להתחיל את ההובלה.


 

הובלה בטוחה בימים סוערים

 
לנו בסטולרמן הובלות חשוב לספק לכם את ההובלה הטובה ביותר וזה לא משנה מתי אתם רוצים לעבור. גם בימים הכי גשומים עם רוחות עזות אתם יכולים להיות בטוחים שהשירות שתקבלו אצלנו יכלול את כל אמצעי הבטיחות שישמרו על הציוד היקר שלכם עד לבית החדש. אם אתם מודאגים ממובילים לא מנוסים שנוסעים מהר ולא מכירים את תוואי הדרך, המובילים שלנו מבצעים הובלות בחיפה כבר שנים רבות ואתם תראו מדוע הלקוחות שלנו ממליצים עלינו לחבריהם ובני משפחותיהם.

 

הובלה אטומה ועמידה לכל סופה

 
 
 
גם אם תתפוס אותנו סופה אדירת ממדים בעיצומה של הובלה אתם יכולים להיות בטוחים שהציוד שלכם לא יירטב. אנו בסטורלמן הובלות חושבים על הכול ולפעמים הלקוחות שלנו בטוחים שאנו רואים את העתיד. גם בגשמים הכי עזים הפריטים והקרטונים יישארו יבשים לחלוטין כאשר רק כלי רכב מותאמים יגיעו אל ביתכם להעמסת הציוד שיקר ללבכם. בין אם מדובר על הובלת דירה שלמה שדורשת משאית אטומה או הובלה בטנדר שתדרוש כיסוי הולם, תהיו בטוחים שהמים יישארו מחוץ לתחום כי אנחנו כבר מבינים כיצד לפתור כל בעיה.

 

חושבים על הכול מראש כדי להקדים תרופה למכה

 
השירות שניתן ללקוחות כשהם בוחרים בסטולרמן הובלות יהיה כל כך מקצועי עד שתופתעו לגלות על אלו דברים אנו מצליחים לחשוב שאתם לעולם לא הייתם מעלים בדעתכם. הבעיה הכי גדולה בהובלות לבנייני מגורים היא פריקת הציוד. אם אתם דואגים שהמובילים המנוסים שלנו יחליקו בדרך לדירה שלכם, אנחנו נדאג להזכיר לכם ליידע את ועד הבית החדש מתי אתם מגיעים וכך כולם יידעו מתי לפנות את חדר המדרגות ולמנוע התנגשות פתאומית או החלקה שיסכנו את הציוד שלכם.

 

מכינים את הלקוח לכל מצב

 
לנו בסטולרמן הובלות בחיפה חשוב שההובלות יעברו בצורה הטובה ביותר גם כשאנו מסיימים את תפקידנו. כשאתם עוברים דירה אתם יכולים למצוא את עצמכם בימים ראשונים קשים מאוד כשכל הבית מלא בקרטונים ואתם לא מוצאים בכל הבלגן איפה נמצאים השמיכות והבגדים הארוכים. במקום לקפוא מקור ולהעביר את הלילה כשאתם מסתכנים בצינון, אנו נזכור ליידע אתכם כיצד להיערך באריזה נכונה להובלה וכך תהיו מוכנים כבר ללילה הראשון לנחיתה רכה גם באמצע החורף.

 

גמישות מעולם אחר לכל לקוח

 
בסטולרמן הובלות אנו מודעים לכך שמזג האוויר יכול להיות לעתים כל כך מסוכן עד שההובלה צריכה להתעכב ביום או לפחות בכמה שעות. אנו לעולם לא נסכן את הציוד שלכם ונבין אם תהיה סופה חזקה שלא הייתה אפשרית לצפייה מראש. בעת הצורך נהיה גמישים ונבין שאם ההובלה מתארכת זה לא אשמתכם ואין שום סיבה שתסכנו את הציוד שלכם. יחד עם זאת, אנו לא כמו החברות שמייקרות את ההובלה בתנאי מזג אוויר קשים. אנו לוקחים את המצב בחשבון והמחיר הראשוני יישאר בהתאם.
לנו בסטולרמן הובלות אתם חשובים כמו משפחה. הובלות בחורף יהיו חמות ומשפחתיות ממש כמו בכל עונה אחרת. פנו אלינו עוד היום ותיהנו מההובלות הכי מנוסות ובטוחות שתוכלו לקבל!