הובלות קטנות בחיפה

 
 
בעוד שהובלת דירות ומשרדים הוא צורך רחב הבולט במיוחד בחודשי הקיץ, הובלות קטנות בחיפה, בקריות ובשאר מרכזי הערים נפוצות יותר ונדרשות לעתים קרובות, הן על ידי לקוחות עסקיים והן על ידי לקוחות פרטיים.
אחד הפרמטרים ההופכים את תחום ההובלות הקטנות למבוקש הוא התרחבות השימוש והרכישות במוצרי יד שניה כמו גם השימוש ההולך וגובר ממוצרי תרומה במרקם החברתי הקהילתי בישראל.
מוצרים דוגמת מקרר ביתי, אשר מחירו עומד על אלפי שקלים ברכישה של מוצר חדש מחנות (ובמקרה כזה יכלול גם הובלה אל בית הלקוח), יכול להימכר במאות בודדות של שקלים ברכישה מיד שניה, במצב חדש ומצוין, כאשר על הרוכש נדרש למצוא פתרון לשינוע והובלה של המוצר בבטחה אל יעדו החדש. מוצרי חשמל נוספים הנדרשים לשירותי הובלות קטנות בחיפה ובתוך הערים לרוב, הם מכונות כביסה, מייבשי כביסה, תנורים משולבים ובנויים- אשר כל אלו אינם נכנסים ברכב פרטי ומחייבים רכב מסחרי או משאית, ואינם מצריכים התקנה מקצועית.
 

הובלות קטנות של ריהוט

 
מוצרים נוספים הדורשים שירותי הובלות הם פרטי ריהוט, אשר גם אותם אנשים נוטים למכור במחיר שווה לכל נפש ואף לתרום חינם אין כסף, בניהם מיטות, ארונות, ספריות, מזנונים, פינות אוכל וכדומה.
הובלות קטנות של פרטי ריהוט, בניגוד להובלות מוצרי חשמל, מצריכות לא אחת את שירותיו של נגר מקצועי לצרכי פירוק והרכבה. בהזמנה של שירותי הובלה למוצרים הללו חשוב לשאול ולוודא כי ההובלה כוללת את שירותי הפירוק וההרכבה על ידי נגר מוסמך וכמובן מתבצעת באחריות.
 

הובלות סטורלמן - מומחים בהובלות קטנות

 
חברת סטולרמן הובלות היא חברה אמינה ומקצועית המחזיקה בניסיון רב שנים, צוות עובדים מוכשר ונאמן, צי רכבים מתאים וביטוח מלא לכל ציוד.