הובלות משרדים בחיפה

 
תחום ההובלות הוא תחום עשייה ושירות רחב במיוחד, המתחלק הן על פי אזור גאוגרפי למתן שירותי הובלות והן על פי תחומי פעילות והתמחות, הנגזרים מתשתית כוח אדם, ציי רכבים, ניסיון ושעות פעילות.
 
 

הובלות למשרדים

 
בניגוד לתחום הובלת הדירות והציוד האישי, הובלות משרדים ועסקים הן הובלות ייעודיות המתחשבות בלא מעט פרמטרים במטרה לספק שירות יעיל, מהיר ומצוין. הובלות משרדים בחיפה הן שירות מבוקש במיוחד, הנדרש על ידי עסקים מסחריים דוגמת חנויות, קניונים ודוכנים ועסקים ארגוניים דוגמת משרדים למטרות וצרכים שונים.
בחיפוש אחר הובלות לעסקים בחיפה חשוב לבחור במוביל מקומי המכיר היטב את האזור, ידע לתכנן את המועד והמסלול המתאימים והיעילים ביותר, ומומלץ על ידי עסקים וארגונים אחרים הפועלים באותו מרחב גאוגרפי, שכן בסופו של דבר המלצות ורושם אישי מקולגות ומכרים הוא הדרך הטובה ביותר לבחירת איש מקצוע.
 

סטולרמן הובלות מתמחים בהובלת משרדים בבטחה:

 
שירותי אריזה ופריקה - בין אם מדובר במשרד ובין אם בחנות למוצרי צריכה המשנים את יעדם, כמות הציוד המצריך אריזה ושינוע כמו גם לחץ הזמן לקיים את ההובלה במהירות תוך פגיעה קטנה ככל האפשר בזמן העבודה, שירותי אריזה מהירים ואיכותיים המתבצעים בזמן קצר וקרוב ככל האפשר למועד ההובלה יסייעו בהסרת לחץ ועבודה מיותרת מכתפי בעלי העסק/ הארגון ויסייעו ביעילות פרויקט ההעברה.

שעות עבודה לא שגרתיות - מרבית העסקים נוהגים לתת שירות ומענה ללקוחות, לספקים ולמתעניינים בשעות היום, כאשר הובלת משרדים ו/או עסקים המתרחשת על חשבון שעות הפעילות גוזלת זמן עבודה יקר ופרנסה מבעלי העסק. חברות הובלה המספקות שירותי הובלת דירה בחיפה הפועלות בשעות לא שגרתיות: ערב, לילה ואפילו סוף שבוע, יזכו ליתרון אצל בעלי העסקים המבקשים לקצר תהליכים ולהפחית פגיעה בשעות העבודה.

אמינות ודיסקרטיות - מובילים החודרים לבית, כל שכן לעסק, נחשפים למידע רב, ציוד יקר ערך, מסמכים ועוד. בהזמנה של חברת הובלה להובלת עסק חשוב לוודא כי מדובר בחברה מוכרת ומנוסה, המעסיקה עובדים קבועים בלבד וערבה להם.

אחריות וביטוח עד 350,000 - עסק המשנה את ייעדו לוקח עמו לא מעט נכסים וציוד יקר ערך, החל מריהוט וכלה במחשבים, קופות, כספות וציוד אלקטרוני. חשוב כמובן לבחור במוביל אמין השומר על כל כללי הזהירות במטרה להגן על הציוד יקר הערך, אולם חשוב גם להביא בחשבון אירועים של תאונה, אובדן או נזקים ולוודא כי חברת ההובלות מבוטחת בביטוח מתאים ובהיקף סכומים המתאימים לערך הציוד המועבר.