הובלה בקירור

 
העברת תכולה קפואה או צוננת ממקום למקום עשויה להיות מורכבת למדי. העובדה שמדובר על תכולה רגישה שאמורה להיות לכל אורך הדרך בטמפרטורה מבוקרת מצריכה התייחסות מיוחדת. רק חברה מקצועית בתחום תוכל לספק את השירות במיטבו. וזאת כדי שתהיו בטוחים שהפריטים המועברים לא חווים הפשרות מזיקות וכדומה.

 

הובלות ושינוע תכולות ממקום למקום

 
תנועה ערה של רכבים קיימת כמעט לכל אורך שעות היממה. רכבים רבים עושים את דרכם בכבישים, רכבים פרטיים, אוטובוסים וכן רכבי הובלה. כן, בכל עת מעבירים ציוד ותכולה ממקום למקום. ממרכז לצפון, לדרום, לשרון ולכל יעד אחר ברחבי הארץ. כל תכולה מצריכה התייחסות מיוחדת והגנה מספקת שתמנע נזקים. אך מסתבר שאחת ההובלות הרגישות והמורכבות היא הובלה בקירור.

 

הובלות בקירור בטמפרטורה מתאימה

 
 
 
הובלות בקירור הן שירות שחברות הובלה מסוימות מעמידות אותו לרשות הלקוחות שלהם. ההובלה הזו מתבצעת באמצעות רכבי הובלה מיוחדים שמצוידים במערכת קירור מתקדמת. כמו כן יש ברכבי הובלה בקירור ארגזי קירור מיוחדים, וכן אמצעי בידוד קלים ויעילים. אלו נועדו לאפשר שמירה מקסימלית על הטמפרטורה של התכולה המועברת. ניתן להבחין בהובלות בקירור שמצריכות הקפאה של ממש, לעומת תכולה שזקוקה לקירור בלבד. לקראת כל העברה מווסתים את רמת הקירור הנדרשת לפי הדרישה של הלקוח.

 

תקנים, מקצועיות, ביטוחים

 
הובלות בקירור זה תחום שמצריך מספר תנאים בסיסיים. על מנת שהלקוח יוכל להיות בטוח שהוא פונה אל חברה מתאימה, עליו לברר את הנקודות הללו. ראשית הובלה בקירור תיעשה על פי תקנים של משרד התחבורה ושל משרד הבריאות. שנית חובה על הצוות להיות מקצועי ומורשה לספק שירותים בתחום. כמו כן יש לוודא כי החברה מבוטחת כנדרש, על כל נזק שלא יתרחש במהלך ההעברה.


 

בואו והעבירו עם סטולרמן!

 
חברת סטולרמן הובלות מזמינה אתכם ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר משתלמת עבור הובלות בקירור. אנחנו עוסקים בתחום ומצטיינים בהובלות אמינות ובטוחות של ציוד ותכולות ממקום למקום. אתנו תוכלו להיות רגועים שכל התהליך מתנהל בצורה הטובה ביותר, וכל המוצרים המועברים יגיעו בטמפרטורה המדויקת ליעדם.