הובלה בחיפה

בעיר גדולה ומרכזית כמו חיפה, יש צורך בשירותי הובלה בחיפה ברמה הגבוהה ביותר

העיר חיפה היא אחת הערים המרכזיות, הגדולות והחשובות ביותר במדינת ישראל. חיפה היא העיר הגדולה ביותר באזור הצפון, נמצא בה אחד הנמלים המשמעותיים ביותר עבור עולם המסחר והתעשייה בארץ,ויש בה מאות אלפי תושבים, בתחלופה גבוהה, שזקוקים לעתים קרובות לשירותי הובלה מקצועיים עבור הצרכים שונים, מקצועיים או אישיים. ואכן, שירותי הובלה בחיפה הם לארק שירותים נחוצים במיוחד כמו בכל עיר גדולה – יש להם גם מאפיינים ייחודיים.
 
הצרכים המקצועיים השונים של הנמל ושל העסקים הרבים בעיר, כמו גם המבנה המיוחד שלה,דורש חברת הובלה מקצועית שמכירה היטב את העיר חיפה ויודעת לספק את שירות ההובלה המתאים ביותר בה – והובלות סטולרמן הם בדיוק הכתובת שלכם לשם כך. כעת נכיר לכם מעט יותר לעומק את השירותים השונים שלנו.
 
הובלה בחיפה
 

השירותים השונים שאנחנו יודעים לספק, כחברה שמתמחה בביצוע הובלות בחיפה

  • הובלה מותאמת אישית – השירות שלנו הוא קודם כל שירות של הובלה בחיפה, ואנחנו יודעים להפוך כל הובלה לפשוטה ולספק את המענה המקצועי ביותר עבור כל צורך. כך, בין אם נחוצה לכם הובלה באמצעות מנוף ובין אם מדובר בהובלה קטנה לסטודנטים באזור הטכניון – אנחנו נדע להתאים בדיוק את הרכב, את כוח האדם ואת השירות המקצועי שלנו למה שנחוץ לכם.

  • הובלות כבדות – ישנם לא מעט מקרים, עבור צרכים פרטיים, מסחריים או תעשייתיים, בהם יש צורך בהובלה של חפצים גדולים וכבדים במיוחד. בין אם מדובר במכונות כבדות, בפסנתר ביתי או בכל מרכיב כבד אחר – אנחנו יודעים לשמור על הרכוש שלכם היטב ולהוביל אותו בצורה הבטוחה ביותר.מעבר לכך, כאשר מדובר ברהיטים גדולים וחפצים דומים, אנחנו גם יודעים לספק שירותים של פירוק והרכבה בעת הצורך.

  • שירותי אריזה – השלב המקדים לכל תהליך הובלה הוא כמובן תהליך האריזה, ואנחנו יודעים לספק מענה מקצועי ביותר גם עבור צורך זה. אם כחלק מהצורך שלכם בהובלה בחיפה אתם זקוקים גם לחומרי אריזה מכל סוג, או אפילו לאריזה בפועל על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך – נשמח לספק לכם את המענה המדויק בתחום זה.

  • שירותי אחסנה – בתהליכי הובלה רבים, וכן בתהליכים מסחריים שונים, יש צורך במחסנים מתאימים שיכולים לאחסן את הרכוש והציוד שלכם לזמן קצר או ארוך בהתאם למה שנחוץ לכם. גם לצורך הזה אנחנו יודעים לספק מענה, עם מחסנים שמותאמים לצרכים של הלקוח לאחסנה קצרת או ארוכת טווח.

עבור כל צרכי הובלה בחיפה ומה שסובב אותה – הכתובת שלכם היא הובלות סטולרמן

אם אתם צריכים לבצע הובלה בחיפה – בין אם מדובר בהובלה של הדירה שלכם ובין אם בהובלה של סחורה מהנמל או המפעל – אנחנו נדע לספק לכם את המענה המקצועי ביותר ברמת הכלים בהם אנחנו משתמשים, השירותים הסובבים את ההובלה וכמובן שגם כוח האדם שלנו. פנו להובלות סטולרמן לכל צרכי הובלות בחיפה והסביבה – ותיווכחו בעצמכם.

סטולרמן - מתמחים בהובלות בחיפה

הובלות בחיפה דורשות תשומת לב מיוחדת. המובילים, הנהגים והסבלים צריכים להכיר היטב את המאפיינים של האיזור, לדעת איך מגיעים לרחובות בשכונות שונות כמו דניה או הכרמל, ולספק ללקוחות מענה מושלם לצרכים. חיפה היא עיר גדולה ועמוסה, ולכן החברה צריכה לתכנן היטב את לוח הזמנים של ההובלה.

כך תוכלו לבצע הובלות בחיפה ולחסוך בכסף

אנחנו מחזיקים בניסיון של שנים רבות בהובלות של בתים, דירות, משרדים ומפעלים באיזור חיפה. לחברה שלנו יש צי רכבים מגוונים, וכל אחד מנציגנו יודע כיצד להעניק שירותי אריזה, הובלה ופריקה. איתנו תוכלו להגדיר רשימת דרישות, וליהנות משירותים ייחודיים כגון:

  • הובלות עם מנוף במידת הצורך
  • הובלות עדינות עבור פסנתרים, מקררים תעשייתיים וכדומה
  • שירותים למשרדים
  • הובלות קטנות
  • הובלת כלי שייט וטרקטורונים

הובלה בחיפה - מגוון אפשרות מעבר

אנו בחברה מאפשרים ללקוחות מאיזור חיפה לשכור שירותי סבלות בלבד, וכך לחסוך בהוצאות. יתרה על כך, עם סטולרמן תוכלו לברר לגבי השכרת רכב ונהג ללא סבלים, להעביר את התכולה בתוך אחת השכונות של חיפה או בין אזורים שונים (כמו: נשר, הקריות ועוד), ולחזור לשגרה במהירות.
פנו עכשיו אל נציגי החברה שלנו, ובואו ליהנות מהובלות בחיפה ברמה שלא הכרתם!
בשורה התחתונה, עם החברה שלנו כבר לא צריך לבזבז זמן על חיפוש אחר הובלות בבחיפה:

פשוט מצלצלים למספר 072-2646682 ומתחילים לעבור!