איך לארוז דירה?

 
 
אריזת דירה היא לא משימה קשה כשיודעים איך לבצע אותה. יש כמה שלבים חשובים שצריך לעבוד בסדר הנכון כדי שהיא תהיה איכותית וכמובן שיש צורך ליישם כמה טיפים ואם המשימה נשמעת לכם פתאום מסובכת, כל מה שתצטרכו לעשות זה להמשיך לקרוא את המאמר הבא.
 

השלב הראשון הוא לדאוג ללוגיסטיקה

 
השלב הראשון באריזת הדירה הוא שיהיה לכם את כל מה שנחוץ לאריזה יסודית. יכול להיות שהשלב הזה יהיה קשה ומסובך עבורכם אך כל מה שאתם צריכים זה לארגן מספיק חומרי אריזה ואנשים. אם אתם צריכים לארוז פריטים רבים תחשבו כמה אנשים צריכים לעזור לכם ותמיד תזכרו כי לפעמים יותר מידי אנשים לא רק שלא יועילו אלא גם יפחיתו מנוחות האריזה. כמו כן יש צורך לזכור כי הלוגיסטיקה היא הדבר החשוב ביותר, כי אם יהיו חסרים לכם קרטונים או חומרי אריזה שונים כמו נייר בועות אוויר או בוטני קלקר, האריזה לא תהיה מקצועית ולא באמת תשמור על הפריטים שלכם.
 

תתאימו את ציוד האריזה לפריטים

 
חשוב מאוד להתאם את הפריטים שלכם לסוג האריזה. כך למשל פריטים גדולים יותר יצטרכו להיות בקרטונים גדולים יותר ופריטים קטנים בקרטונים קטנים. כמו כן אם יש לכם פריטים קלים כמו כריות או בובות, תוכל ולארוז אותם ביחד וגם לדחוס אותם מעט יותר משאר הפריטים. פריטים חדים חשוב לארוז במקום בטוח וכמובן לארוז היטב את הלהב שלהם כדי שלא יפגעו בפריטים אחרים, ובוודאי לא באריזה עצמה.
 

תארזו כל חלק בבית בנפרד ותסמנו

 
אחרי שהבנו מה צריך לארגן כדי שתהיה אריזת דירה מקצועית וקלה, ואחרי שהבנו כיצד ומדוע האריזה צריכה להתאים לפריטים, הגיע הזמ ן לדבר על טיפ חשוב אחד שיעזור לכם גם בעת האריזה וגם בעת הפריקה. חשוב לזכור כי בסופו של דבר על הפריטים שייארזו יצטרכו לצאת מהאריזה אל מקומם החדש בבית, בין אם מדובר על כלי מטבח או על הפריטים האישיים שלכם. לכן חשוב לארוז בכל קרטון פריטים מאזור אחר בבית. כך יהיה לכם הרבה יותר קל לפרוק את החפצים וכמובן גם לארוז אותם בעת אריזת דירה לפני המעבר.
 

אפשר להיעזר בחברת הובלות

 
אתם יכולים להתחיל לארוז את הבית שלכם לבד ואם אתם רוצים שהמשימה תהיה הרבה יותר פשוטה, אתם יכולים להתחיל לארוז אפילו שבוע או שבועיים לפני המעבר. התחלת אריזת דירה זמן רב לפני המעבר יקל עליכם ובוודאי יש לכם כמה פריטים או כלים שאתם לא משתמשים בהם באופן יום יומי. עם זאת, כדי לא להיות לחוצים בזמן וכדי לקבל את האריזה הכי טובה שיש כדאי שתפנו לחברת הובלות מקצועית.אם אתם צריכים לארוז את הדירה לקראת מעבר, תשאירו את המשימה לסטולרמן הובלות בקריות. צוות האריזה שלנו יספק את האריזה הכי מקצועית ומהירה שיש, יחד עם הובלה אמינה לכל יעד! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!